10 комментариев

 1. Lhbljugz Июль 14, 2009 @ 05:19

  YZlNMt

 2. tramadol coctail Август 2, 2009 @ 05:46

  PF2qzm Great work, webmaster, nice design!

 3. phentermine with bupropion Август 2, 2009 @ 19:28

  CSHdlD Very interesting site. Hope it will always be alive!

 4. tramadol $88 Август 2, 2009 @ 21:32

  QE3pBH If you have to do it, you might as well do it right.

 5. rx phentermine Август 23, 2009 @ 08:23

  I want to say — thank you for this!

 6. adipex without a prescrption Сентябрь 10, 2009 @ 06:26

  Great site. Good info.

 7. generic cialis pills mexico Ноябрь 25, 2009 @ 11:14

  Beautiful site!

 8. order adepex online phentermine Ноябрь 25, 2009 @ 22:29

  Perfect work!

 9. benzodiazepine withdrawal valium diazepam Декабрь 16, 2009 @ 18:53

  Very interesting site. Hope it will always be alive!

 10. tramadol dl Декабрь 22, 2009 @ 01:47

  Perfect work!

Рішення про дострокове припинення повноважень парламенту було політично виваженим та юридично обґрунтованим — Президент України

Украина 10 комментариев

Глава держави переконаний, що для забезпечення розвитку країни потрібен ефективно працюючий парламент, проте депутати парламенту шостого скликання так і не спромоглися домовитися, щоб організувати конструктивну роботу на користь країні.

Про це він заявив під час прес-конференції у Римі.

Коментуючи ситуацію в парламенті з початку вересня, Президент наголосив, що вся країна «була свідком безвідповідального відношення до своїх зобов’язань» одного з учасників демократичної коаліції. Глава держави нагадав, що за час, який минув від оголошення рішення про припинення діяльності коаліції, ця політична сила та керівник Уряду, яка фактично є головою коаліції, не проводили консультацій щодо відновлення демократичної коаліції.

Натомість, зазначив Віктор Ющенко, переговори відбувалися в іншому політичному таборі і доля попередньої коаліції нікого не цікавила. Президент наголосив, що йшлося про «дуже опрацьований сценарій». «Я хочу підкреслити — неукраїнський сценарій», — додав він.

За словами Віктора Ющенка, створення коаліції в такому форматі також стало неможливим через негативну реакцію виборців, особливо у західних регіонах, та через відсутність довіри між політичними силами.

Саме після цього, вказав Президент, розпочалися «крокодилячі сльозі», апеляції до ЗМІ та громадськості, після яких Глава держави дав парламентаріям ще сім днів на переговори щодо створення коаліції у цьому парламенті.

Президент також нагадав, що був готовий прийняти будь-який формат більшості, а рішення про її створення є конституційним обов’язком народних депутатів, і Президент не є учасником цих переговорів. Вчора, заявив Президент, він переконався, що жодного рішення про нову конфігурацію більшості у політичних сил Верховної Ради немає.

«Жодна політична сила не запропонувала Президенту пакет, який би підтримала нова коаліція у 226 народних депутатів», — констатував Віктор Ющенко. Водночас завершується фінансовий рік, і країна ризикує розпочати наступний рік без державного бюджету.

Натомість, зауважив Віктор Ющенко, парламент вже не здатний сформувати навіть порядок денний. Президент підкреслив, що в ході вчорашніх консультацій він висловив готовність авансом підтримати будь-які пропозиції щодо зміни конфігурації коаліції, однак вони не були представлені.

«Якщо немає таких пропозицій і немає волі їх зробити (тому що я розумію, чиї інтереси там сформовані і як вони будуть рухатися), давайте чесно скажемо: в рамках цієї конфігурації парламенту ми не можемо дати відповідь на формування коаліції. Я не хочу аналізувати, це кращий варіант чи гірший. Я хочу сказати: Конституція іншого не передбачає», — сказав Президент.

«Час, відведений Конституцією, і тиждень, який додатково дав Президент, минув. Або ми стаємо перед анархією, або в рамках вже мандату Президента треба вирішувати рух вперед по даному питанню», — додав Президент. На його переконання, залишати сьогодні невизначеність у цій темі фактично означає дійсно привести парламент до хаосу, «який буде продукувати дуже небезпечні рішення для країни».

Президент ще раз наголосив, що хотів би, аби громадяни не сприймали оголошення дострокових виборів як трагедію. Він заявив, що завжди діятиме виключно у межах Конституції та законів України. Сьогодні, відзначив він, своє слово мають сказати громадяни — у даному випадку це буде найвищим проявом демократії.

Президент додав, що сьогодні Верховна Рада повинна знайти ті компроміси, які важливо врахувати при проведенні дострокових виборів. Йдеться про вирішення питання із реєстром виборців та внесення низки змін до закону про вибори народних депутатів. Президент висловив переконання, що парламент ухвалить ці законодавчі зміни.

Октябрь 9, 2008

Leave a comment

Login