1 комментарий

  1. Roman Август 28, 2008 @ 19:22

    да уж, ужас что там творится. у нас в городе все переживают из-за этого ((

Повідомлення Західного регіонального медіа-центру МО України.

Львовская область, Происшествия Comments (1)

На прохання Львівської обласної державної адміністрації для забезпечення виконання першочергових евако-рятувальних робіт з ліквідації наслідків стихійного лиха у населений пункт ГІРСЬКО Миколаївського району Львівської області о 14.00 28.07.2008 року відправлено 50 воїнів-десантників 80 окремого аеромобільного полку. Військовослужбовці, залучені для надання допомоги місцевим жителям, забезпечені захисним спорядженням для робіт у воді, шанцевим інструментом, земленосними мішками та іншим інженерним спорядженням.

Також, військовослужбовці понтонно-мостового та інженерного дорожньо-мостобудівельного (одна назва) підрозділів 703 інженерного полку, що на Самбірщині, готуються до здійснення маршу колоною інженерної, монотонно-мостової і ремонтної техніки у Прикарпаття, де їхня допомога вкрай необхідна. У складі колони — 2 комплекти важких механізованих мостів, котрі будуть використані на найважливіших магістралях Івано-Франківської області. Військові інженери також допомагатимуть місцевій владі відновлювати мости, переправи, розчищати шляхи після стихійного лиха.

Станом на 15.00 до ліквідації наслідків повені залучено понад 500 військовослужбовців і 50 одиниць техніки Міністерства оборони України.

Спеціальний кореспондент Олександр ГАЙН.

Июль 28, 2008